Навчання «Контрольно-вимірювальні прилади та автоматика» для співробітників компанії «Кернел»

Опубліковано juliya.malogulko на

???? У рамках проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України”, що реалізує ГО “Міжнародна фундація розвитку” за сприянням Проєкту USAID “Економічна підтримка України”, з 12 лютого по 30 квітня для 30 співробітників компанії «Кернел» Одеським національним технологічним університетом було проведено навчальний курс «Контрольно-вимірювальні прилади та автоматика».
???? Метою навчання було поглибити професійні компетентності спеціалістів за професійним спрямуванням контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.
???? Учасники курсу опанували: системи керування технологічними процесами, технологічні схеми з автоматизацією P&ID, методи вимірювання температури, тиску, рівня та витрати, а також особливості автоматичного керування, виконавчих механізмів, використання систем промислової автоматизації тощо.
Після навчання слухачі курсу пройшли опитування і надали такий зворотний зв’язок:
✅ 100% опитаних учасників відзначили, що підтримка підвищення кваліфікації відповідає їх потребам і очікуванням;
✅ 100% відповіли, що навчання сприяє підвищенню кваліфікації та професійному розвитку, зокрема відзначили «підвищення рівня теоретичних знань», «більш глибокі знання та допомога в освоєнні КВП та А на виробництві», «розширення кругозору» та ін.
✅ 50% опитаних планують продовжувати підвищення кваліфікації в (місцевих) навчальних закладах;
✅ 50% зазначили покращення їх умов праці, а саме роботу з новим обладнанням і більш швидке визначення проблеми та його усунення.
✅ 62,5% опитаних планують використовувати нові знання та навички у своїй професійній діяльності, 37,5% – вже використовують в обслуговуванні сучасного обладнання, більш складніших проєктах.
❗️ Навчання проводиться в рамках проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України”, що реалізує ГО “Міжнародна фундація розвитку” за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.
Категорії: Uncategorized

Translate »