Підсумкова конференція «Підсумки короткострокового підвищення кваліфікації педагогічних працівників університетів-партнерів Проєкту USAID «Економічна підтримка України»

Опубліковано juliya.malogulko на

???? 10 травня у рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» відбулася підсумкова конференція «Підсумки короткострокового підвищення кваліфікації педагогічних працівників університетів-партнерів Проєкту USAID «Економічна підтримка України», що реалізує ГО «Міжнародна фундація розвитку». Ініціатива проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» націлена на поступове відновлення ринку праці та надання населенню нових кар’єрних можливостей.
???? Із вересня 2023 р. по січень 2024 р. було проведено 13 онлайн-тренінгів у якості короткострокового підвищення кваліфікації для 42 викладачів семи університетів-партнерів Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Послуги з зазначеного підвищення кваліфікації надав Festo – світовий лідер у сфері технологій автоматизації та лідер світового ринку технічного навчання і підвищення кваліфікації,який встановлює зв’язки між промисловістю та освітою.
???? Під час тренінгів учасники отримали знання та додаткові компетентності:
✅ про будову, принцип дії, використання та обслуговування сучасних перетворювачів частоти, датчиків, контролерів, електроприводів;
✅ сучасну пневматику та гідравлику;
✅ програмування елементів автоматизації процесів;
✅ використання промислового інтернету речей;
✅ комунікації, сучасного менеджменту.
???? Після пройдених тренінгів учасники розробили 32 навчальні модулі для їх інтеграції в акредитовані освіті програми у вигляді додаткових тем, розділів, окремих навчальних програм. Інформацію щодо схвалення на впровадження 30 тренінгів підтвердили шість університетів -партнерів. Таким чином, найближчим часом студенти шести університетів України вже почнуть отримувати нові знання та навички з автоматизації систем керування технічними процесами, сучасної промислової пневматики та гдравліки, основ мехатроніки, програмування мікроконтролерів, промислового інтернету речей, тощо.
???? До заходу приєдналося близько 30 учасників у змішаному форматі, а саме:
✅ Керівні та педагогічні працівники університетів-партнерів Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
✅ Представники ГО «Міжнародна фундація розвитку».
✅ Представники ДП «Фесто».
✅ Організаторами заходу виступили:
✅ Проєкт USAID «Економічна підтримка України».
✅ ГО «Міжнародна фундація розвитку».
???? Що цікавого відбулось?
✅ обговорили очікувані та реальні результати тренінгів;
✅ обговорили актуальність тренінгів, масштабування їх результатів;
✅ обмінялися досвідом траєкторій та порядків упровадження отриманих результатів від участі у тренінгах;
✅ озвучили пропозиції для подальшої співпраці.
❗️ Нагадуємо, що навчання проводилося в рамках проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України”, що реалізує ГО “Міжнародна фундація розвитку” за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.
Висловлюємо щиру подяку всім учасникам та партнерам за комунікацію, плідну взаємодію та зворотний зв’язок!
Категорії: Uncategorized

Translate »