Професійне управління житловим фондом – запорука безпечного проживання для громадян України

Опубліковано juliya.malogulko на

???? 15 березня 2024 року, саме напередодні професійного свята – Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення — 17 менеджерів (управителів) житлового будинку (групи будинків) завершили навчальний курс «Організація діяльності з управління житловим комплексом» в Навчальному центрі «ЕМАУ-Академія». Це вже третя група, учасники якої підвищили кваліфікацію «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що ініційований ГО «Міжнародна фундація розвитку» та реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
???? Мета проєкту – підтримати місцевих жителів, переселенців та представників(иць) вразливих верств населення, шляхом навчання та перепідготовки з навичок, необхідних для їх професійного розвитку. Тому, курс був націлений на опанування нових знань і напрацювання вмінь та навичок, що мають стати конкурентною перевагою для працевлаштування або першою сходинкою у новій професійній діяльності.
???? У результаті, слухачі курсу отримали можливість відкрити власну справу у сфері управління та комплексного обслуговування житлових будинків після завершення курсу. Також курс створив підстави (за бажанням) для проходження професійної атестації (сертифікації персоналу), відповідно до Постанови КМУ №1010 від 28 листопада 2018 р. «Деякі питання професійної атестації за професією “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», адже курс розроблений з урахуванням вимог професійного стандарту за професією «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».
???? Склад цієї групи слухачів представлений учасниками проєкту з трьох мегаполісів України: Київ, Львів та Харків. І така зацікавленість великих міст невипадкова, адже питання управління та обслуговування будинків стосуються кожного мешканця та безпосередньо впливає на безпеку перебування в цих будинках. Тішить, що група слухачів у повному складі висловила прагнення в подальшому пройти професійну атестацію (сертифікацію персоналу) за кваліфікацією «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» в акредитованому в НААУ Органі із сертифікації персоналу (ОСП) згідно чинного законодавства.
???? Загалом, курс «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» опанували три групи загальною кількістю у 50 осіб. Тому, вітчизняний ринок праці доповнили справжні фахівці у сфері ефективного управління житловим сектором.
Вітаємо всіх учасників навчального процесу з його успішним завершенням!
Категорії: Uncategorized

Translate »