83 ВИКЛАДАЧІ ПІДВИЩИЛИ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ З ПИТАНЬ АГРОЛОГІСТИКИ НА КУРСІ ВІД УКАБ ТА АГРОКЕБЕТИ

Опубліковано juliya.malogulko на

???? У рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та освітній проєкт «Агрокебети» організували підвищення кваліфікації для 83 викладачів з 23 університетів різних областей України за темою: «Особливості перевезення аграрної групи товарів залізничним і автомобільним транспортом в сучасних умовах воєнного стану».
???? За 1,5 місяці учасники мали 11 онлайн-лекцій з представниками Інституту механічної інженерії та транспорту НУ «Львівська політехніка», ПАТ «Укрзалізниця», ТОВ «Агрейн Транс» та іншими.
«З одного боку ми приємно вражені, адже до курсів з підвищення кваліфікації приєдналась значно більша кількість викладачів, аніж прогнозували, а з іншого боку ми розуміємо, з яких складних умов випливає такий попит на обговорення питань агрологістики. Нам важливо, щоб викладачі отримали реальну картину про сьогоднішній стан перевезення сільгосппродукції, практичні знання для їх імплементації в навчальний процес, адже разом ми зацікавленні в якісній українській агроосвіті», – коментує Анатолій Циркун, керівник проєкту «Агрокебети».
У результаті навчання викладачі опанували основи перевезень аграрної групи товарів залізничним та автомобільним транспортом і навчились оперувати здобутими знаннями для розробки робочих програм дисциплін з агрологістики, в тому числі вибіркових.
???? Викладачі також детально ознайомились із 12 робочими програмами вибіркових блоків навчальних дисциплін за тематикою «Перевезення вантажів аграрної групи», розроблених за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) у 2023 році. Дані матеріали розміщені на вебсайті Проєкту USAID і кожен викладач може їх використовувати у подальшій професійній діяльності (). Створені робочі програми розділені на дві спеціальності, а саме: 273 «Залізничний транспорт» та 275 «Транспортні технології (за видами)».
???? Додатково програма підвищення кваліфікації передбачала вивчення матеріалів онлайн-курсу «Агрологістика» на навчальній платформі «АгрокебетиPRO». Цей курс є у вільному доступі для всіх бажаючих. Курс складається з 11 відеолекцій, презентацій, додаткових навчальних матеріалів та тестового завдання. За результатами опанування даного курсу, учасники отримують іменний сертифікат з кредитами.
❗️ Навчання проводилося в рамках проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України”, що реалізує ГО “Міжнародна фундація розвитку” за сприянням Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.
Категорії: Uncategorized

Translate »