Навчання від Південного кваліфікаційного центру в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України»

Опубліковано juliya.malogulko на

???? У лютому 2024 року, в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», Південний кваліфікаційний центр підвищив кваліфікацію 69 працівників різних компаній за трьома темами:
???? «Агрологістика»;
???? «Тракторист-машиніст» та «Слюсар з обслуговування с/г техніки»;
???? «Підготовка посадових осіб портових засобів, відповідальних за охорону».
???? Метою курсу «Агрологістика» було надання слухачам знань щодо розвитку ринків зернових культур, міжнародних економічних відносин та навичок планування, менеджменту, маркетингу в сфері логістики агропродукції. Цільовою аудиторією курсу стали 14 представників компаній ТОВ «БК Сервіс», «ТІС», ПрАТ «Іллічівськзовніштранс», ТОВ «Трансбалктермінал», ТОВ «ТРі логістик», ПрАТ «ІЗТ», ТОВ «Бруклін-Київ», «Енджи Шипинг», ТОВ «Органік Еко трейд». Основними завданнями курсу було удосконалення знань та навичок слухачів щодо ефективного та продуктивного використання часу та коштів, здійснення управління матеріальними та пов’язаними з ними потоками в рамках логістичних систем. Слухачі мали можливість удосконалити свої знання загальних положень, суті і законів розвитку транспортної галузі, теорії і практики управління логістичними системами; загальних принципів логістики виробничих процесів; складської логістики тощо. На практичних заняттях слухачі відпрацювали навички роботи з документами, оцінки ефективності маршрутів доставки вантажів та ризиків на кожній ділянці маршруту.
???? Ефективність перепідготовки трактористів прямо залежить від наявності знань, умінь і здатності застосовувати їх у професійній діяльності. Нинішній кваліфікований робітник має бути технічно ерудованим, володіти професійною майстерністю, конкурентоспроможним. І тому курсова підготовка за напрямами «Тракторист-машиніст» та «Слюсар з обслуговування с/г техніки» дала можливість 30 працівникам ФГ «Світанок», ТОВ «Лиман», ТДВ «Чорноморець» навчились обслуговувати нові види тракторів, так як така техніка є необхідною в кожному фермерському господарстві. Під час навчання слухачі навчились проводити сезонне технічне обслуговування під час переходу до весняно-літнього та осінньо-зимового періоду експлуатації; визначати пошкодження на корпусі кабіни, капоті, дверях, готувати пошкоджене місце до зварювання; укомплектовувати машинно-тракторні агрегати; проводити невеликі ремонтні роботи в польових умовах. Навчання відбувалось на сучасній техніці Massey Ferguson S 7722 та New Holland T6020.
???? Метою навчання і перевірки знань 25 посадових осіб Одеської філії ДП «АМПУ» та підприємств портової діяльності Одеського морського торговельного порту, відповідальних за охорону портових засобів, було:
✅ опанування теоретичної і практичної підготовки до виконання своїх службових обов’язків;
✅ підтримання та підвищення професійного рівня знань з питань охорони портових засобів;
✅ формування у посадових осіб та інших працівників підприємств установ та організацій морського та річкового транспорту, що працюють по забезпеченню необхідного рівня охорони портових засобів, умінь та компетенцій для ефективного управління і реалізації планів охорони портових засобів з урахуванням досягнень науково-технічного прогресу та міжнародного досвіду;
✅ формування високопрофесійного кадрового складу з питань охорони портових засобів.
???? У ході навчання слухачі набули компетентностей з впровадження заходів з організації охорони порту, включаючи забезпечення оцінки, планування та координації заходів охорони порту, розпізнавання загроз щодо охорони, підготовку та інструктаж персоналу, проведення перевірок охоронного обладнання. Під час навчання слухачі взяли участь у рольовій грі та на практиці ознайомились з методиками оцінки ризиків охорони та підготовки Плану охорони портового засобу.
❗️ Нагадуємо, що навчання проводилося в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізує ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
Категорії: Uncategorized

Translate »