ЖІНКА МОЖЕ ВСЕ – І КРАЇНУ ВІДБУДУВАТИ ТАКОЖ

Опубліковано juliya.malogulko на

У рамках реалізації проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» жінки становлять 61% від загальної кількості навчених твердим навичкам, а це вже понад 1000 осіб. Ми проаналізували дані і виявили, що переважно жінки продовжують розвивати традиційно гендерно зумовлені «жіночі» професії. Вони активно вчаться шити, готувати, працювати із постраждалими. Але, є і такі жінки, котрі, попри всі гендерні стигми нашого суспільства, прагнуть опанувати нові навички традиційно «чоловічих» професій. Деякі з них вибрали цей шлях давно і за допомогою можливостей нашого проєкту професійно розвиваються чи продовжують вдосконалювати свою майстерність.
То ж, за останні шість місяців 42 жінки навчились зварювати метали, монтажувати та обслуговувати електроустановки і системи опалення, опоряджувати поверхні декоративними штукатурками тощо. Із повним списком опанованих курсів можна ознайомитись нижче:
???? «Ефективне опалення: Обслуговування, ремонт та енергоефективність систем опалення у закладах освіти»
???? «Обслуговування та ремонт зернозбиральних машин, помічник комбайнера категорії B1»
???? «Монтаж внутрішньоквартирних електричних мереж»
???? «Будова, монтаж, технічне обслуговування та ремонт освітлювальних електроустановок»
???? «Опорядження віконних укосів»
???? «Опорядження поверхонь декоративними штукатурками»
???? «Утеплення фасадів мінераловатними плитами»
???? «Зварювання деталей в середовищі газів на обладнанні «KEMPPI OY».
Отже, вітаємо усіх слухачок зі святом Весни та Жіночності і бажаємо професійного розвитку за будь-яких умов та обставин!
Навчання проводилося в рамках проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України”, що реалізується ГО “Міжнародна фундація розвитку” за сприянням Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.
Категорії: Uncategorized

Translate »