Презентація дорожніх карт інвестиційної привабливості регіону через узгодження інтересів бізнесу та закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Опубліковано juliya.malogulko на

23 січня відбулась презентація дорожніх карт інвестиційної привабливості регіону, яка проводиться в межах проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізовує ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

До заходу приєдналось понад 30 учасників в змішаному режимі, а саме:

– представники Проєкту USAID «Економічна підтримка України» ;

– представники ГО «Міжнародна фундація розвитку»;

– представники обласних державних адміністрацій цільових регіонів;

– представники навчально-методичних центрів цільових регіонів.

Що цікавого відбулось?

Команди Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської та Херсонської областей презентували дорожні карти підвищення інвестиційної привабливості їх регіонів.  

Обговорили можливості подальшої співпраці щодо реалізації розроблених дорожніх карт з потенційними донорами. 

Під час обговорень учасники радо ділились своїми коментарями та побажаннями щодо покращення різних аспектів представленого результату роботи кожної команд. Деякі із представлених дорожніх карт вже “працюють” в областях та набирають обертів. Надалі області зможуть використовувати напрацьовані дорожні карти для  розвитку співпраці із донорами та їхніми проєктами, налагоджувати взаємодію бізнесів із закладами професійної  освіти та надавати молоді додаткові можливості для професійного розвитку ще під час навчання, залучати в регіон нових партнерів для реалізації спільних проектів. 

Команди також отримали цінні рекомендації з питань впровадження, реалізації та вдосконалення дорожніх карт від експерта команди Rivne Work Hub Петра Миколайовича Коржевського. Пан Коржевський радо поділився підказками, адже він як ніхто, напевне знає що працює, а що – ні, так як він відповідає і за розвиток, напрацювання та досягнення команди Rivne Work Hub у Рівненській області. Зазначимо, що вивчення та використання досвіду саме команди Rivne Work Hub було закладено в основу інформаційного та консультаційного супроводу команд цільових регіонів в процесі їх роботи над власними дорожніми картами. 

Нагадуємо, що проєкт націлений на поступове відновлення ринку праці та надання населенню нових кар’єрних можливостей. Організатори заходу: Проєкт USAID «Економічна підтримка України»  ГО «Міжнародна фундація розвитку».

Категорії: Uncategorized

Translate »