Освітлення – ключ до майбутнього України!

Опубліковано juliya.malogulko на

Закінчено захоплююче навчання та стажування для дорослого населення у двох містах:
???? з 20.11.23 до 01.12.23 у Сумах відбулось навчання з будови та обслуговування освітлювальних електроустановок, де 15 працівників місцевих підприємств на базі ДНЗ “Сумське міжрегіональне ВПУ” пройшли 75 годин інтенсивного навчання.
⚡️ Здобуті знання надають можливість підвищити ефективність роботи та гарантують безпеку і якість у монтажі й технічному обслуговуванні електропроводок та освітлювальних електроустановок.
???? З 06 по 28 листопада у Харкові Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості навчив 11 представників місцевого населення монтажу внутрішньоквартирних електричних мереж. З’єднання проводів, монтаж електроустановчих виробів – усе це тепер є частиною їхніх знань! ????????.
Об’єднані навчанням, ми світимо шлях у майбутнє, готові використовувати сучасні технології та забезпечувати безпеку електроустановок! ????????
❗️ Навчання проходить в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізує ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Обидва курси навчання націлені на розширення можливостей виходу на ринок праці вразливих верств населення шляхом проведення навчання з часткових кваліфікацій для розвитку вмінь та навичок у пріоритетних галузях економіки.
Категорії: Uncategorized

Translate »