Стажування та підвищення професійних компетентностей в рамках програми «Приготування кулінарних страв за технологіями Су-від та молекулярної кухні з використанням елементів Фудпейрінгу»

Опубліковано juliya.malogulko на

❗️ 16-23 жовтня на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти у галузі харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» 12 майстрів виробничого навчання закладів професійної освіти Сумської області з представниками готельно-ресторанних господарств міста Суми успішно пройшли стажування та підвищили професійні компетентності в рамках програми «Приготування кулінарних страв за технологіями Су-від та молекулярної кухні з використанням елементів Фудпейрінгу».

30 годинна програма стажування складалась із вивчення теоретичного матеріалу в онлайн-форматі, відпрацювання практичних навичок та демонстраційного іспиту. Здобуті навички дозволять:
розробляти рецептури та технологічні картки приготування кулінарних страв з використанням нетрадиційної сировини;
застосовувати сучасне технологічне обладнання, інструменти та інвентар;
готувати та декорувати страви здорового харчування з використанням сучасних виробничих технологій Sous-vide (су-від), молекулярної кухні, новітнього напряму в кулінарії – Foodpairing (фудпейрінг).

Навчання проходило в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Проєкт націлений на поступове відновлення ринку праці та надання населенню нових кар’єрних можливостей.

Слідкуйте за нашими анонсами та новинами і долучайтесь до запропонованих активностей!

Категорії: Uncategorized

Translate »