Відповідальні за «долю» власного будинку

Опубліковано juliya.malogulko на

13 жовтня у професійній спільноті сфери управління та комплексного обслуговування житлового фонду відбулось поповнення – 16 слухачів групи начального курсу «Організація діяльності з управління житловим комплексом» набули статусу «випускники».
Це перша навчальна група за кваліфікацією «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку» спільно з Громадською спілкою «Експертна Міжгалузева Асоціація України» (ЕМАУ) за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
Візитівкою навчання цієї групи стала певна «допитливість» слухачів.
По завершенню курсу багато хто зі слухачів ділився враженнями, як то: інший погляд на свою попередню діяльність та розуміння подальших перспектив професійного зростання, усвідомлення значущості обраної професії та особистої відповідальності за «долю» власного будинку.
«Супер-інтенсив», саме так назвали слухачі групи цей навчальний курс, зважаючи на стислий час та обсяги матеріалу, який було надано протягом навчання. Тим більше, що слухачів курсу складно назвати просто «слухачами», адже вони стали й активними учасниками навчального процесу, невід’ємною складовою якого є інтерактивні заняття, виконання практичних завдань, а також підготовка «випускної» індивідуальної роботи. Виконуючи «випускну» роботу самостійно, кожен мав можливість якнайліпше продемонструвати вміння та навички застосування на практиці набутих знань.
Вітаємо всіх учасників навчального процесу з його успішним завершенням та нагадуємо, що триває набір вже на наступну групу. Всього за цим актуальним напрямом планується навчити 50 осіб.
Категорії: Uncategorized

Translate »