✅ ПІДТРИМКА ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ У ВОЄННИЙ ЧАС_АНОНС

Опубліковано admin на

01 листопада у рамках проєкту “Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час” відбудеться вебінар «Енергозбереження на виробничих підприємствах: кроки до грантів та експрес енергоаудит для вашого успіху» для переможців конкурсу з відбору підприємств для підтримки впровадження заходів з енергоефективності.
➡️Основною метою проведення заходу є оголошення змісту плану з поліпшення енергозбереження та критерії оцінки й відбору виробничих підприємств на отримання грантів проєкту.
????Вже завтра представники підприємств-переможців відбору матимуть змогу детально дослідити питання щодо порядку проведення експрес енергоаудиту на підприємстві.
Проєкт «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час» реалізовує ГО «Міжнародна фундація розвитку» в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Категорії: Новини

Translate »