#МОЖЛИВОСТІДЛЯБІЗНЕСУ

Опубліковано admin на

????Сьогодні відбувся стартовий вебінар проєкту «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час», основною метою якого є надання організаційної, технічної та фінансової підтримки для підвищення енергоефективності промислових підприємств у воєнний час.
????З вітальним словом виступили керівниця проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Іма Хренова-Шимкіна, начальник Управління енергоефективності Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України Дмитро Петрунін, генеральна директорка Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Ірина Шумік, директор Департаменту розвитку енергоефективності Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Андрій Шиян та голова правління ГО «Міжнародна фундація розвитку» Олеся Ващук.
????В ході вебінару учасники були ознайомлені з основоположними ідеями проєкту, метою, етапами та очікуваними результатами, а також було презентовано конкурс з відбору підприємств для підтримки впровадження заходів з енергоефективності. Презентовані ідеї проєкту викликали жвавий інтерес та зацікавленість серед учасників вебінару. Ми віримо, що ефективна реалізація проєкту і в подальшому сприятиме відновленню нашої країни!
????Ініціатива «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час», впроваджується ГО «Міжнародна фундація розвитку», в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансування Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).
Категорії: Новини

Translate »