За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України” стартує проєкт “Розвиток трудового потенціалу для України”, що реалізує ГО “Міжнародна Фундація Розвитку”

Опубліковано juliya.malogulko на

Про Проєкт:

З початком повномасштабного вторгнення Україна зазнала катастрофічних руйнувань усіх видів інфраструктури та виробничих об’єктів. Як наслідок, тисячі людей були вимушені мігрувати, залишилися без можливості працювати, утримувати себе та свої сім’ї, підтримувати економіку країни.

У даній ситуації потрібно приймати важливі рішення та змінювати звичні принципи підготовки кадрів, аби якнайшвидше змінити ситуацію на краще та знизити рівень безробіття. ГО “Міжнародна фундація розвитку” в рамках реалізації проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України”, за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”, прагне підтримати місцевих жителів, переселенців та представників(иць) вразливих верств населення, шляхом навчання та перепідготовки з навичок, необхідних для їх професійного розвитку. Наші безоплатні короткотермінові курси та онлайн-тренінги допоможуть здобути нові навички і розвинути професійні вміння для працевлаштування та конкурентоспроможності на ринку праці для представників усіх регіонів України.

 

Якою є мета проєкту?

Проєкт націлений на посилення та розвиток трудового потенціалу України шляхом впливу на такі етапи формування кадрів як:

навчання та перепідготовка для дорослих (включаючи вразливі групи населення та переміщених осіб);

підтримка бізнесу шляхом надання допомоги мікро-, малому та середньому бізнесу в опануванні нових навичок для своїх працівників;

підвищення кваліфікації викладачів закладів вищої освіти з метою вдосконалення освітніх програм і навчальних планів;

підвищення інвестиційної привабливості регіонів шляхом створення ефективних партнерств “освіта-бізнес”.

 

Які сфери задіяні у даній ініціативі?

Пріоритетними, але не обмежуючими, секторами економіки для проєкту є агровиробництво, агроперевезення, будівництво, машинобудування, виробництво, обслуговування та інші.

 

Які заходи плануються в рамках проєкту?

очне та онлайн навчання населення України твердим та м’яким навичкам для сприяння професійного розвитку та/чи працевлаштування;

онлайн-тренінги з підвищення кваліфікації для викладачів університетів-партнерів;

курси підвищення (пере)кваліфікації для співробітників компаній-партнерів;

підвищення кваліфікації представників обласних державних адміністрацій щодо підвищення інвестиційної привабливості регіону шляхом створення ефективних партнерств “освіта-бізнес”.

 

Які результати очікуються по закінченню проєкту?

Успішна реалізація проєкту створить міцний фундамент для розвитку трудового потенціалу на різних рівнях. Комбінація навчання освітян, працівників та представників обласних державних адміністрацій створить сприятливі умови для підвищення потенціалу інвестиційної привабливості регіону шляхом поєднання інтересів бізнесу та закладів професійної (професійно-технічної) освіти регіону!

Приєднуйтесь до нас у цьому надзвичайно важливому проєкті! Разом ми зможемо забезпечити ефективне відновлення та розвиток України, заповнити дефіцит трудового потенціалу та забезпечити яскраве майбутнє для нашої країни. Долучайтесь до проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України” вже сьогодні і спільно змінюймо майбутнє на краще!

 

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Міжнародна фундація розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Міжнародна фундація розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки. 

Категорії: Проекти

Translate »