19 вересня відбулася робоча зустріч щодо початку онлайн-тренінгів для педагогічних працівників університетів-партнерів проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізує ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Опубліковано admin на

? Проєкт націлений на поступове відновлення ринку праці та надання населенню нових кар’єрних можливостей. Учасниками зустрічі стали керівні та педагогічні працівники університетів-партнерів Проєкту USAID «Економічна підтримка України», представники ГО «Міжнародна фундація розвитку», а також представники ДП «Фесто».
Під час робочої зустрічі говорили про наступні кроки:
? визначення тематик тренінгів;
? ознайомлення зі змістом тренінгів та викладачами;
? обговорення порядку проведення тренінгів.
Проєкт «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізує ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України», організовує підвищення кваліфікації (13 онлайн-тренінгів) для 34 викладачів університетів для оновлення і поглиблення знань з окремих предметів та вдосконалення педагогічної майстерності, оволодіння сучасними методиками навчання. За результатами навчання підготовлені викладачі розроблять 20 навчальних модулів. Це дозволить оновити навчальні програми спеціальностей університетів-партнерів Проєкту USAID «Економічна підтримка України» та популяризувати інженерні спеціальності у рамках вступної кампанії 2024-2025 рр.
Організатори заходу:
? Проєкт USAID «Економічна підтримка України»;
? ГО «Міжнародна фундація розвитку».
Щиро вдячні усім учасникам та партнерам за комунікацію, взаємодію та побажання!
Translate »