Тренінг “Йосмен” (“earthmen”, “землянин”)

Опубліковано admin на

Мета: збільшення та розвиток окремих якісних і кількісних властивостей особистості  у його масштабуванні, як землянина.

Концепція: землянин – особистість, становлення якої відбувається на планеті Земля. Конкретне місце на Землі, де проживає людина впливає на його стан та життєвий цикл, з одного боку. З іншого, поступово, століття за століттям, а зараз вже рік за роком відбувається зростання ролі землянина на місце свого проживання, тобто на свою планету – Землю. Зростання ролі є викликом для землянина та збільшенням відповідальності за свою діяльність на цій планеті. Цей тренінг спрямований на розуміння, збільшення та розвиток окремих якісних і кількісних властивостей особистості у його масштабуванні, як землянина.

Програма: Модуль 1.  Землянин: ознаки та властивості. Модуль 2. Якісні та кількісні властивості особистості землянина: стартові, набуті та запозичені. Модуль 3. Можливості та значення землянина, як індивіда і як члена певної спільноти. Модуль 4. Земля і землянин: спільне та окреме. Прогнозоване майбутнє.

Методи навчання: комунікаційні, корекційні, психофізіодіагностичні, психотехнічні завдання, вправи та ігри.

Результати: 1. Ознайомлення з сучасною науковою дійсністю діяльності землянина; 2. Розвиток якісних властивостей особистості  у його масштабуванні, як землянина; 3. Збільшення кількісних властивостей особистості у його масштабуванні, як землянина; 4. Виявлення та розвиток індивідуальних якісних і кількісних властивостей особистості  у його масштабуванні, як землянина.

Категорії: Тренінги

Translate »