Тренінг із розвитку та просування стартап-компанії

Опубліковано admin на

Мета: опанування ключовими засадами розвитку та просування стартап-компанії в умовах сучасної України.

Концепція: в процесі пошуку та становлення майбутньому підприємцю необхідно розуміти нормативні складові такої діяльності в Україні, виявлення та врахування ризиків, засади встановлення контактів з необхідними партнерами та потенційними клієнтами. Цей тренінг спрямований на опанування технологією розвитку та просування стартап-компанії в умовах сучасної України, виявлення та уникнення проблем, що можуть виникати.

Програма: Модуль 1. Теоретичне опанування засад діяльності стартап-компаній в умовах сучасної України. Модуль 2. Практичні навички діяльності стартап-компаній в умовах сучасної України. Модуль 3. Інтеграція діяльності стартап-компаній в малу чи велику підприємницьку діяльність.

Методи навчання: комунікаційні, психофізіодіагностичні, психотехнічні завдання, вправи та ігри.

Результати: 1. Ознайомлення з юридичними засадами діяльності стартап-компаній; 2. Опанування навичками роботи з партнерами та потенційними клієнтами; 3. Інформаційне забезпечення та консультаційна підтримка на етапі започаткування та формування інфраструктури стартап-компанії; 4. Розробка індивідуального бізнес-плану стартап-компанії.

Категорії: Тренінги

Translate »