✅ ПІДТРИМКА ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ У ВОЄННИЙ ЧАС_ 5 МОДУЛЬ

Опубліковано admin на

???? 03 листопада відбудеться завершальний модуль навчання із серії онлайн-вебінарів з підвищення енергоефективності в промисловості для представників компаній-переможців конкурсу.
✅ В рамках 5 модулю будуть презентовані матеріали щодо раціонального використання ресурсів: зелений офіс та запобігання утворенню та зменшення обсягів відходів.
✅ Детально буде розглянуто зелений енергетичний підхід, а також за результатами тренінгового навчання планується проведення тестування для учасників.
➡️ За результатами завершення навчання та проходження тестування, учасники серії онлайн-вебінарів отримають сертифікати про успішне завершення навчання.
Проєкт «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час» реалізовує ГО «Міжнародна фундація розвитку» в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Категорії: Новини

Translate »