✅ ПІДТРИМКА ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ У ВОЄННИЙ ЧАС_НАВЧАННЯ

Опубліковано admin на

????24 жовтня у рамках проєкту “Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час” розпочнеться навчання з підвищення енергоефективності для переможців конкурсу з відбору підприємств для підтримки впровадження заходів з енергоефективності.
Що ж таке енергомодернізація та чому це так важливо?
????Енергетична модернізація підприємств передбачає оновлення та модернізацію пов’язаної з енергією інфраструктури, процесів і технологій на підприємствах для підвищення ефективності, стійкості та загальної продуктивності.
????Метою енергомодернізації є зменшення споживання енергії, покращення енергоменеджменту та перехід до альтернативних джерел енергії. Цей процес передбачає широкий спектр заходів і стратегій, залежно від конкретної галузі, масштабу підприємства. Передбачається впровадження різних технологій для оптимізації використання енергії для опалення, охолодження, освітлення та інших виробничих процесів.
????Вже завтра представники підприємств-переможців відбору зможуть дослідити питання пов’язані із енергоменеджментом на засадах НСЕБ; енергомодернізації промислових будівель; забезпечення вимог енергоефективності будівель при термомодернізація та багато ін.
Забезпечимо енергоефективне майбутнє підприємств разом!
Проєкт «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час» реалізовує ГО «Міжнародна фундація розвитку» в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Категорії: Новини

Translate »