✅ ПІДТРИМКА ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ У ВОЄННИЙ ЧАС_ ВЕБІНАР

Опубліковано admin на

????10 жовтня відбувся вебінар «Презентація результатів конкурсу з відбору підприємств для підтримки впровадження заходів з енергоефективності», метою якого стало оголошення результатів конкурсного відбору 25 підприємств для підтримки впровадження заходів з енергоефективності та інформування про реалізацію навчання з енергоефективності та проведення енергоаудиту для підприємств, відібраних за результатами конкурсу.
????З вітальним словом виступила керівниця проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Іма Хренова-Шимкіна, яка відзначила важливість підтримки компаній на шляху підвищення їх енергоефективності та конкурентоспроможності, а також наголосила на перспективі подальшого розвитку у співпраці із фінансовими інституціями щодо підтримки компаній України. Також зі словами підтримки виступили перша заступниця голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Марія Малая та керівниця проєкту Олеся Ващук.
????Командою проєкту було представлено переможців конкурсу з відбору 25 підприємств для підтримки впровадження заходів з енергоефективності та визначено план подальших дій.
????Більше інформації щодо порядку проведення енергоаудиту, галузевої приналежності та інших цікавих фактів про відібрані підприємства у наших наступних публікаціях.
????Презентація результатів конкурсу з відбору підприємств для підтримки впровадження заходів з енергоефективності проводилась в рамках проєкту «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час», що впроваджується ГО «Міжнародна фундація розвитку», в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»Energy Efficiency and Climate Projects, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Категорії: Новини

Translate »