Другий етап реалізації проєкту

Опубліковано admin на

? За результатами проведення двох вебінарів ми успішно розпочали другий етап реалізації проєкту «Аналіз ефективності застосування методології карток громадянського звітування в судах».

✅ В 2019 році одинадцять неурядових організацій за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» здійснили опитування за методологією КГЗ в 609 судах 23 областей України та м. Києві. За результатами опитувань неурядові організації розробили й передали кожному суду в середньому 5-7 рекомендацій щодо вдосконалення функціонування судів.

✅ Діяльність у межах цього проєкту спрямована на проведення аналізу виконання рекомендацій, наданих громадськими організаціями судам щодо вдосконалення роботи судів, а також на оцінку ефективності та довгострокового впливу опитувань за методологією КГЗ, як вагомої частини Системи оцінювання роботи суду (СОРС).

✅ Опитування відвідувачів суду за допомогою КГЗ дають судам можливість з’ясувати що саме, на думку учасників судових проваджень, необхідно зробити для підвищення задоволеності громадян роботою суду в таких аспектах, як доступність суду, зручність та комфортність приміщення суду, своєчасність судового розгляду, повнота та зрозумілість інформації, зрозумілість судового рішення для людей без юридичної освіти, робота судді та працівників апарату суду.

Ця публікація була здійснена за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Категорії: Новини

Translate »