ПРОЄКТ: «ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЯ ТА УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ БУДІВЕЛЬ: ЧЕРЕЗ НАВЧАННЯ ДО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ»

Опубліковано admin на

В рамках проєкту розповідаємо про заклади професійно-технічної освіти, які розпочали теоретичну підготовку у дистанційному режимі груп слухачів з навчального курсу “Передові системи термомодернізації будівель і споруд”.

Державний професійно-технічний навчальний заклад “Чернігівський професійний будівельний ліцей.

Чернігівський професійний будівельний ліцей веде свою історію з 1944 року. 31 січня 1962 року школа ФЗН № 1 перейменована у міське професійно-технічне училище № 20, а школа ФЗН № 3 у міське професійно-технічне училище № 22. 2 вересня 1969 року, згідно з наказом № 10 Чернігівського обласного управління освіти України міське профтехучилище № 20 перейменоване у професійно-технічне училище № 4, а міське профтехучилище № 22 у професійно-технічне училище № 3.

Разом вони підготували близько 30 тисяч кваліфікованих спеціалістів будівельних професій, які відіграли велику роль у відбудові післявоєнного Чернігова та інших міст і сіл області.

В квітні 2020 року ДПТНЗ «Чернігівський професійний будівельний ліцей» взяв участь у проекті «Термомодернізація та утеплення фасадів будівель: через навчання до енергоефективності» в рамках якого було створено робочу групу (Могильницький М.В. – методист НМЦ ПТО в Чернігівській області, Варава Р.І. – викладач спецдисциплін ЧПБЛ, Чала С.Г. – майстер виробничого навчання ЧПБЛ), яка долучилася до розробки освітньої програми, вихідних тестів для ПКА та переліку кваліфікаційних робіт.
Учасники робочої групи продемонстрували творчу активність, усвідомлення важливості проекту, впровадження нових технологій в освітній процес ПТНЗ.

Категорії: Новини

Translate »