ПРОЄКТ: «ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЯ ТА УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ БУДІВЕЛЬ: ЧЕРЕЗ НАВЧАННЯ ДО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ»

Опубліковано admin на

В рамках проєкту розповідаємо про заклади професійно-технічної освіти, які розпочали теоретичну підготовку у дистанційному режимі груп слухачів з навчального курсу “Передові системи термомодернізації будівель і споруд”.

ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва»

ПТУ № 25 було засновано в 1966 році за наказом Держкомітету Ради Міністрів УРСР по професійно-технічній освіті. Будівництво проводилось базовим підприємством ордена Леніна будівельно-монтажним трестом № 86, при активній підтримці та допомоги інженерно-педагогічного колективу ПТУ № 8 під керівництвом Кравченко Віктора Михайловича, який став першим директором.

Випускники училища Литвиненко Ніна і Малий Михайло нагороджені орденами «Трудового красного знамени». Опоряджувальники будівельного управління № 43 Пшеничних Т.І., Прошина С.М., Лазаренко Т.І. були депутатами міської Ради народних депутатів. Маляр будівельного управління № 431 Вороніна Т. – делегат ХVІІІ з’їзду ВЛКСМ.

За наказом № 108 від 10.02.2007р. Міністерства освіти і науки України в зв’язку з реорганізацією ПТУ № 25 було перейменоване в Державний професійно-технічний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище будівництва». Це надає можливість готувати молодих спеціалістів будівельних професій.

Категорії: Новини

Translate »