ПРОЄКТ: Менторство щодо жінок

Опубліковано admin на

ПРОЄКТ: Менторство щодо жінок

«Менторство щодо жінок» – спрямований на подолання гендерних стереотипів при виборі професії, а також на підвищення віри жінок у власні здібності та можливості за допомогою менторства.

Ментор – жінка з особистим досвідом успіху, яка готова допомогти менш досвідченою жінці в чомусь.
Однак ментор-жінка – це не викладач і не тренер. Вона виступає в ролі слухачки, радниці, ідейної натхненниці і помічниці, яка підказує і направляє, ділиться особистим життєвим досвідом і підтримує. Більш того, менторство – це двосторонній процес. З одного боку, жінка-ментор допомагає іншій жінці досягати нових вершин, з іншого – більше дізнається про себе, про своє лідерство і потенціал.

Ментор може допомогти у вирішенні прикладних задач. Припустимо, у вас з’явилася нова зона відповідальності, в якій ви ще недостатньо компетентні. Ментор, яка прекрасно володіє цією спеціалізацією, допоможе вам в цьому зорієнтуватися.

По-друге, вона може допомогти в умінні знаходити оптимальні рішення в режимі мультизадачности 24 години на добу 7 днів на тиждень. Тут ментор ставить вас в ситуації, після яких ви починаєте самі бачити шляхи вирішення проблеми, швидко знаходити потрібні рішення і втілювати їх у життя.

Наступний рівень менторства – це психологічна підтримка. Часто ми знаходимося під сильним зовнішнім тиском. Це може бути що завгодно – від особистих проблем до серйозних стресових ситуацій на роботі.

Ментор вчить опиратися впливу дестабілізуючих психологічних факторів і знаходити баланс у всьому.

Подати заявку на менторство може дівчина або жінка, яка має намір та мотивацію для розвитку власного потенціалу і професійного зростання.

Категорії: Новини

Translate »