Результат таки має значення

Опубліковано admin на

19.11.2019 року відбувся Круглий стіл з презентацією результатів дослідження що став завершальним етапом реалізації проекту Програми «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Опитування учасників судових проваджень щодо їх задоволеності якістю функціонування судів у місті Києві». Фактичне опитування проводилось з 01.07.2019 року по 19.07.2019 року, за участі 1735 респондентів в 12 судах м. Києва. Для кожного суду було розроблено рекомендації щодо поліпшення якості судових послуг та підвищення рівня громадської довіри до судів.
Оцінка роботи судів це лише перший, однак важливий крок на шляху підвищення рівня довіри до судів та вдосконалення функціонування судової системи в Україні. Реалізація цього проекту – це спільна робота Програма USAID «Нове правосуддя» – USAID New Justice Program, ГО «Міжнародна фундація розвитку», 12 судів м. Києва, Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Проведене опитування – це результат сприяння судовій владі застосовувати Систему оцінювання якості роботи суду (https://court.gov.ua/userfiles/sors15.pdf ). Саме завдяки опитуванню судова влада може встановити зворотній зв’язок та почути думку учасників судових проваджень, тому в роботі Круглого столу прийняли участь Голова Ради суддів України, суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду Моніч Б.С., а також представники Вищої ради правосуддя, ДСА України та судів м. Києва. У заході також взяв участь керівник програми «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Девід Майкл Вон.
Ознайомившись із результатами дослідження, учасники круглого столу, визначили актуальні проблеми та тенденції, які існують у судах. А враховуючи те, що таке дослідження серед судів м. Києва проводиться вперше, ці результати стануть основою для досліджень та подальших змін.

Категорії: Новини

Translate »