Навчальний курс «Lean Yellow Belt Basic» для працівників АТ «Укрзалізниця»

Опубліковано juliya.malogulko на

???? 16 квітня 2024 року Lean Institute Ukraine розпочав навчальний курс «Lean Yellow Belt Basic» для 30 працівників АТ «Укрзалізниця» в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
За результатами навчання учасники зможуть:
???? будувати карту процесів та дивитись на процедури з точки зору клієнта; шукати та видаляти втрати в своїх процесах;
???? працювати з основними Lean-підходами в комерційних питаннях та продажах; покращувати свої робочі процеси шляхом використання базових Lean-інструментів;
???? використовувати інструменти візуального менеджменту для підвищення продуктивності команди;
???? роботі з візуальним менеджментом та стандартизацією.

???? Актуальність та практична необхідність зазначеної тематики підтверджується результатами опитування учасників курсу «Lean Yellow Belt Basic», що проводився в лютому для 45 працівників агрокомпаній («Grain Alliance», ТОВ СП «Нібулон», ТОВ «Нідера Агро», АР «Бориспіль», ПрАТ «МХП», Агро-регіон Козелець та інші). По завершенню курсу в опитуванні взяли участь 35 із 45 протренованих. Усі опитані відзначили, що тематика навчання має повну (89%) чи часткову (11%) актуальність для них, 94% відзначили відповідність змісту навчання їх професійним інтересам і 95% слухачів відповіли, що будуть використовувати отримані знання у своїй професійній діяльності. Слухачі також зазначили, що планують використати опановані знання для оптимізації процесів, пов’язаних із логістикою (86%), розвантажувально-навантажувальними роботами (55%), плануванням ланцюгів поставок та перевезеннями (41%). Також слухачі розглядають можливість використання Lean-методології і для оптимізації продажів (32%), адміністративного та фінансового супроводу (27%) та аналізу зернових (18%). Слухачі також запропонували декілька ідей на випадок, якщо отримають можливість подальшого навчання за даною тематикою, як наприклад: «Зменшити вартість процесів, які задіяні у супроводі закупівлі, логістиці та продажу зерна. Вивчити інструменти, які дають можливість оптимізувати будь-які важливі для компанії процеси», «Хотілося б таки розвинутись у виявленні вузьких місць при експорті, особливо в частині логістики, це, як мінімум, збільшить можливість експорту, а як максимум зробить більш ефективним даний напрямок реалізації збіжжя, а також вплине на ефективність обороту елеватора» тощо.

❗️ Навчання проводиться в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприянням Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

#НавчанняДляРозвитку #ПрофесійнаОсвіта #USAIDУкраїна
#РозвитокТрудовогоПотенціалу

Категорії: Uncategorized

Translate »