Навчальний курс «Lean Yellow Belt Basic» для працівників АТ «Укрзалізниця»
???? 16 квітня 2024 року Lean Institute Ukraine розпочав навчальний курс «Lean Yellow Belt Basic» для 30 працівників АТ «Укрзалізниця» в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
За результатами навчання учасники зможуть:
???? будувати карту процесів та дивитись на процедури з точки зору клієнта; шукати та видаляти втрати в своїх процесах;
???? працювати з основними Lean-підходами в комерційних питаннях та продажах; покращувати свої робочі процеси шляхом використання базових Lean-інструментів;
???? використовувати інструменти візуального менеджменту для підвищення продуктивності команди;
???? роботі з візуальним менеджментом та стандартизацією.
???? Актуальність та практична необхідність зазначеної тематики підтверджується результатами опитування учасників курсу «Lean Yellow Belt Basic», що проводився в лютому для 45 працівників агрокомпаній («Grain Alliance», ТОВ СП «Нібулон», ТОВ «Нідера Агро», АР «Бориспіль», ПрАТ «МХП», Агро-регіон Козелець та інші). По завершенню курсу в опитуванні взяли участь 35 із 45 протренованих. Усі опитані відзначили, що тематика навчання має повну (89%) чи часткову (11%) актуальність для них, 94% відзначили відповідність змісту навчання їх професійним інтересам і 95% слухачів відповіли, що будуть використовувати отримані знання у своїй професійній діяльності. Слухачі також зазначили, що планують використати опановані знання для оптимізації процесів, пов’язаних із логістикою (86%), розвантажувально-навантажувальними роботами (55%), плануванням ланцюгів поставок та перевезеннями (41%). Також слухачі розглядають можливість використання Lean-методології і для оптимізації продажів (32%), адміністративного та фінансового супроводу (27%) та аналізу зернових (18%). Слухачі також запропонували декілька ідей на випадок, якщо отримають можливість подальшого навчання за даною тематикою, як наприклад: «Зменшити вартість процесів, які задіяні у супроводі закупівлі, логістиці та продажу зерна. Вивчити інструменти, які дають можливість оптимізувати будь-які важливі для компанії процеси», «Хотілося б таки розвинутись у виявленні вузьких місць при експорті, особливо в частині логістики, це, як мінімум, збільшить можливість експорту, а як максимум зробить більш ефективним даний напрямок реалізації збіжжя, а також вплине на ефективність обороту елеватора» тощо.
❗️ Навчання проводиться в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприянням Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
#НавчанняДляРозвитку #ПрофесійнаОсвіта #USAIDУкраїна
#РозвитокТрудовогоПотенціалу