Підвищення кваліфікації «Чинники та умови розвитку державно-приватного партнерства у сфері професійної (професійно-технічної) освіти для відновлення економіки України»

Опубліковано juliya.malogulko на

У межах проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізовує ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України», Інститут професійної освіти НАПН України проводить підвищення кваліфікації за модулями “Розвиток кар’єрно-підприємницької компетентності у здобувачів професійної освіти” (29 січня-02 лютого) та “Чинники та умови розвитку державно-приватного партнерства у сфері професійної (професійно-технічної) освіти для відновлення економіки України” (05-09 лютого) для 69 викладачів закладів професійної освіти.
???? Викладачі:
???? Дмитро Закатнов, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії професійної кар’єри Інституту професійної освіти НАПН України;
???? Інна Гриценок, кандидат педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник лабораторії професійної кар’єри Інституту професійної освіти НАПН України;
???? Наталія Ваніна, кандидат економічних наук, доцент, науковий співробітник лабораторії професійної кар’єри Інституту професійної освіти НАПН України;
???? Валентина Попова, доктор економічних наук, професор, провідний науковий співробітник лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання.
???? Основні навички та вміння, які отримають слухачі:
???? Модуль “Розвиток кар’єрно-підприємницької компетентності у здобувачів професійної освіти”
???? інструментальні навички здійснення процедур кар’єрного консультування з використанням інформаційно-комунікаційних технологій;
????навички консультування з питань молодіжного підприємництва у закладах професійної (професійно-технічної) освіти;
????навички аналізу фінансових витрат.
???? Модуль “Чинники та умови розвитку державно-приватного партнерства у сфері професійної (професійно-технічної) освіти для відновлення економіки України”
????оцінювання існуючих нормативно-правових умов та окремих випадків запровадження ДПП у сфері П(ПТО);
????аналіз техніко-економічних показників діяльності закладу П(ПТО);
????розроблення бізнес-плану розвитку закладу П(ПТО).
????Теми курсів:
???? Модуль “Розвиток кар’єрно-підприємницької компетентності у здобувачів професійної освіти”
????Технології консультування з розвитку професійної кар’єри.
????Формування фінансової грамотності здобувачів професійної освіти.
????Зміст, форми та методи консультування з молодіжного підприємництва.
???? Модуль “Чинники та умови розвитку державно-приватного партнерства у сфері професійної (професійно-технічної) освіти для відновлення економіки України”
???? Економічна ефективність механізму державно-приватного партнерства (ДПП) у сфері професійної (професійно-технічної) освіти (П(ПТ)О).
???? Політичні, соціальні та економічні умови запровадження ДПП у сфері (П(ПТ)О).
???? Чинники розвитку державно-приватного партнерства у сфері професійної (професійно-технічної).
❗️ Навчання відбудеться в рамках проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України”, що реалізуються ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
Категорії: Uncategorized

Translate »