Працівники АТ “Укрзалізниця” пройшли курси за напрямком SOFT SKILLS

Опубліковано juliya.malogulko на

???? Починаючи з кінця березня до середини травня у рамках проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України” для працівників АТ “Укрзалізниця” активно проводилися тренінги із набуття м’яких навичок (soft skills). Тренінги були спрямовані на розвиток критичного мислення, навичок ефективного планування, комунікації, адаптивності, розвитку професійних стосунків, організації ефективної командної роботи, активної соціальної поведінки, навичок самоменджменту, підприємливості, цілепокладання, дизайн-мислення, а також самостійного проведення тренінгів.
Учасники поділилися своїми враженнями! Отримані відгуки від слухачів демонструють важливість отриманих навичок для ефективного спілкування, працювання в команді та адаптування до змін у сучасному робочому середовищі. Захоплюючі історії учасників вказують на значущість таких навичок для професійного зростання та особистісного розвитку.
Ми пишаємося кожним із учасників за їх відкритість і готовність постійно розвиватися та вдячні їм за активну залученість до тренінгів! ????
❗️ Нагадаємо, що тренінги відбувалися в межах Проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України” за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”, що націлений на поступове відновлення ринку праці та надання населенню нових кар’єрних можливостей.
Категорії: Uncategorized

Translate »