Курс «Контроль безпечності і якості зерна, хвороби зернових, умови якісного зберігання на елеваторі при проведенні експортних операцій» для спеціалістів і фахівців елеваторного комплексу компанії «Нібулон»

Опубліковано juliya.malogulko на

???? У квітні 2024 року завершився курс «Контроль безпечності і якості зерна, хвороби зернових, умови якісного зберіганні на елеваторі при проведенні експортних операцій» для 26 спеціалістів і фахівців елеваторного комплексу компанії «Нібулон», що реалізував Інститут післядипломної освіти Національного університету харчових технологій спільно з ГО «Міжнародна Фундація розвитку за сприянням Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.
???? Мета навчання: поглибити професійні навички і компетентності працівників компанії щодо лабораторного контролю належних умов зберігання зерна.
???? У результаті навчання учасники курсу навчилися :
???? аналізувати якість зерна, вміти визначати основні хвороби зерна, їх вплив на якість зерна та насіння, знати методи діагностики цих хвороб та заходи профілактики і боротьби з хворобами зерна.
???? визначати зараженість зерна шкідниками та мікотоксинами, основних комірних шкідників запасів та заходи боротьби з шкідниками зерна; розуміти специфіку знезараження сільськогосподарської продукції та сховищ.
???? управляти безпечністю харчових продуктів, сушінням продовольчого та насіннєвого зерна.
???? Якість засвоєних знань підтверджує проведене по завершенню навчання тестування –100% слухачів пройшли успішно. У рамках зворотного зв’язку отримано відгуки від 20 учасників навчального курсу:
???? 55% повідомили, що їх умови праці покращилися, зокрема, зазначили про здобуте професійне зростання та підвищену кваліфікацію, підвищення заробітної плати, а також розширення можливостей роботи із сучасним обладнанням через рішення компанії після проходження працівниками даного курсу закупити нове відповідне обладнання для лабораторій;
???? 65% планують використовувати нові знання та навички у своїй професійній діяльності, 35% – вже використовують “при формуванні партій для зберігання”, “в технологічному процесі підприємства”, “у контролі за виробничими процесами, у роботі з документацією” тощо.
???? Учасники зазначили, що отримані знання виявилися корисні для більш ретельного контролю за роботою та виробничими процесами, внесення корективів у визначення якості зерна, планування заходів щодо впровадження захисту зерна від шкідників, більш поглибленого вивчення вмісту пестицидів та мікотоксинів, отримання джерел для ознайомлення з актуальними методиками, стандартами та законами для лабораторій, а також для передання отриманих знань колегам.
❗️ Навчання проводилося в рамках проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України”, що реалізує ГО “Міжнародна фундація розвитку” за сприянням Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.
Категорії: Uncategorized

Translate »