Технології сушіння зерна, обслуговування та безпека роботи обладнання для 175 працівників Нібулону

Опубліковано juliya.malogulko на

???? У квітні 2024 року 175 співробітників елеваторів та виробничо-технічних лабораторій компанії Нібулон завершили навчання за курсом «Технології сушіння зерна, обслуговування та безпека роботи обладнання», реалізований Інститутом післядипломної освіти Національного університету харчових технологій у співпраці з ГО “Міжнародна Фундація розвитку” за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.
???? Метою курсу було підвищення кваліфікації та покращення професійних знань працівників компанії задля здійснення зміни моделі управління мережею філій Нібулон на регіональному рівні, зокрема й кадрову реорганізацію, розширення повноважень і спектру робіт працівників.
???? За результатами навчання слухачі опанували:
????методи визначення якості зерна та діагностика хвороби зернових,
????тестування зернових для експорту,
сучасні технології та методи зберігання зерна,
????методи управління якістю зерна,
????методи та технології очищення,
????технології сушіння зерна й обслуговування сушильного устаткування.
???? Додатково у процесі навчання слухачі та ознайомились із сучасним обладнанням для зернових лабораторій. Завдяки опанованим знанням учасники курсу продовжать відпрацьовувати навички лабораторного контролю для визначення зернових та сміттєвих домішок, використовуючи методи спектрофотометрії та порівняння стандартів ГОСТ та ISO, та здійснювати профілактику хвороб зернових культур. Останнє відіграє важливу роль у підтриманні якості зерна та насіння на належному рівні для подальшого вирощування і для експорту в інші країни.
???? З метою отримання зворотного зв’язку слухачі пройшли опитування, за результатами якого відзначили, що курс відповідав потребам і очікуванням 85,2%, планують продовжувати підвищення кваліфікації в (місцевих) навчальних закладах 18,6%. Покращення умов праці відмітили 42,3%, а саме: «засоби захисту стали краще», «підвищилась заробітна плата», «надані знання полегшили працю прийняттям кваліфікаційних рішень та швидким і якісним рівнем робіт», «робота доповнилась новими обов’язками», «взаємозамінність працівників» тощо.
???? Планують впроваджувати набуті знання та навички «в роботі на підприємстві», «в технологічному процесі», «для більш ефективного економічного процесу сушіння», «при обслуговуванні та ремонті сушильного обладнання» – 58,8%, вже використовують у своїй професійній діяльності – 11,3%. Також слухачі курсу зазначили, що набуті знання дозволяють повніше розуміти процеси на підприємстві з наукової точки зору.
❗️ Нагадуємо, що навчання проводиться в рамках проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України”, що реалізує ГО “Міжнародна фундація розвитку” за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.
Категорії: Uncategorized

Translate »