118 ПРЕДСТАВНИКІВ АГРАРНИХ ТА ЛОГІСТИЧНИХ КОМПАНІЙ ПІДВИЩИЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ НА ПРОГРАМІ ВІД УКАБ ТА АГРОКЕБЕТИ ЗА ПІДТРИМКИ ПРОЄКТУ USAID «ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА УКРАЇНИ»

Опубліковано juliya.malogulko на

???? У рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка України» ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та освітній проєкт «Агрокебети» спільно з ГО «Міжнародна фундація розвитку» організували программу підвищення кваліфікації для 118 представників аграрних та логістичних компаній за темою: «Сучасні умови та засоби перевезення аграрної групи товарів залізничним і автомобільним транспортом».
???? Даний курс був своєрідним екстрактом свіжих знань, оскільки всього за 6 онлайн-зустрічей учасники прослухали 12 годин лекцій від експертних теоретиків і практиків галузі. Курс було побудовано таким чином, щоб молоді співробітники логістичних компаній могли ознайомитись із технічними характеристиками сучасних засобів перевезення аграрної групи товарів; проаналізувати сучасні умови і пристрої забезпечення навантажувально-розвантажувальних робіт; зрозуміти основні тенденції забезпечення логістичних ланцюгів і їх ефективність. Саме на це коло питань була спрямована теоретична частина курсу, яку забезпечив лектор-експерт Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Терещак. В практичному блоці від експертів групи компаній SOLAGRO, ТОВ «Агрейн Транс», логістичного комітету «Європейської Бізнес Асоціації» (ЄБА) учасники програми змогли ознайомитись із практичними кейсами та найкращими практиками, обмінятись досвідом та напрацюваннями на рівнях “експерт-слухач” та “слухач-слухач”.
???? «Спочатку ми розраховували на орієнтовну кількість учасників 70-90 осіб, але і цього разу, як було на курсі підвищення кваліфікації для викладачів, зрозуміли, що попит на сучасні знання з питань агрологістики значно вищий. Тому, об’єднавши зусилля, до забезпечення навчання всім бажаючим підключився УКАБ. На жаль, останні роки українські аграрії щодня стикаються з новими додатковими проблемами в постачанні агропродукції, які спричиняє сусід-агресор, тому спільні навчання є критично необхідними. Ми дякуємо Проєкту USAID «Економічна підтримка України» за багаторічну співпрацю та усім учасникам за освітню довіру», – коментує Анатолій Циркун, керівник проєкту «Агрокебети».
У результаті навчання учасники курсу ознайомились із технічними характеристиками сучасних засобів перевезення аграрної групи товарів з акцентом на залізничний транспорт, дізналися про сучасні умови і пристрої забезпечення навантажувально-розвантажувальних робіт, дослідили основні тенденції забезпечення логістичних ланцюгів і їх ефективність.
За формою зворотнього зв’язку від учасників ми отримали 52,9% відповідей з оцінкою актуальності програми «Дуже актуально» та 44,1% «Актуально», що підкреслює доцільність проведення курсу. Також, 97,1% поділилися з нами, що планують використовувати отримані знання в роботі на підприємстві, а саме:
???? «Наразі використовую в роботі знання з залізничного транспорту, буду також використовувати знання про автотранспорт. Після навчання краще розумію які авто підходять під який вид продукції, як їх перевантажувати та як максимально зберегти якість», – поділилась
Катерина Захарова, представниця ТОВ «СНОУ АГРО ТРЕЙД».
???? «Зараз в компанії дуже актуальна тема ремонту рухомого складу, тому лекції про конструкції, особливості будови, технічне утримання та систему ремонтів були дуже корисними», – написав свій коментар Олексій Дуднік, представник ТОВ «Смарт Рейл Логістикс».
❗️ Навчання проводилося в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізує ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприянням Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
Категорії: Uncategorized

Translate »