Навчання за курсом «Організація ефективних вантажно-розвантажувальних операцій із зерновими вантажами в портах»

Опубліковано juliya.malogulko на

⚓️З 15 по 26 січня 2024 року дев’ять працівників зернового терміналу «Трансбалктермінал» пройшли навчання за курсом «Організація ефективних вантажно-розвантажувальних операцій із зерновими вантажами в портах», що проводився в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна Фундація розвитку за сприянням Проєкт USAID «Економічна підтримка України»». Навчання проводиться на базі Південного кваліфікаційного центру.
????‍????Навчання проводили експерти Південного кваліфікаційного центру, які мають багаторічний досвід роботи у сфері перевезень вантажів морським транспортом. У результаті слухачі підвищили свою кваліфікацію з організації підготовчих та допоміжних операції перед обробкою судна, навантажувально-розвантажувальних операцій із зерновими вантажами ???? в морському порту, підготовки судна після обробки, а також з охорони праці, техніки безпеки та домедичної допомоги при отруєнні фосфіном на борту судна. Після успішного проходження контролю знань слухачі отримали відповідні сертифікати.
????‍????Здобуті навички, підтверджені підсумковим контролем, дозволять якісно виконувати роботи по навантаженню/розвантаженню зернових вантажів у специфічних умовах роботи морських портів та суден.
Категорії: Uncategorized

Translate »