НОВІ КУРСИ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Опубліковано juliya.malogulko на

❗️ 26 грудня 2023 року ГО «Міжнародна фундація розвитку» підписала Меморандум про взаєморозуміння із Інститутом професійної освіти Національної академії педагогічних наук України в рамках реалізації проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», який реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
Партнери домовились про надання можливості педагогічним працівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти підвищити кваліфікацію за одним із чотирьох актуальних змістових модулів на базі Інституту професійної освіти НАПН України впродовж січня-лютого 2024 року.
???? 29.01-02.02 «Розвиток кар’єрно-підприємницької компетентності здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти»
???? формування цілісного і системного розуміння закономірностей розвитку особистості на етапі набуття професійної освіти стосовно планування і реалізації професійної кар’єри;
???? ознайомлення з технологіями забезпечення професійно-особистісного розвитку та формування кар’єрної компетентності учнів ЗП(ПТ)О та фахової передвищої освіти;
???? опанування сучасних технологій консультування з молодіжного підприємництва та формування фінансової грамотності майбутніх фахівців.
???? 05.02-09.02 «Чинники та умови розвитку державно-приватного партнерства у сфері професійної (професійно-технічної) освіти для відновлення економіки України»
???? формування у викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти розуміння економічної доцільності запровадження державно-приватного партнерства загалом і для відновлення економіки України особливо;
???? ознайомлення з основами економічного аналізу діяльності закладів і розробленням програм економічного розвитку закладів механізмами державно-приватного партнерства.
???? 12.02-16.02 «Технології управління конкурентоспроможністю закладу професійної (професійно-технічної) освіти»
???? розвиток управлінської компетентності керівника у контексті організації його діяльності таким чином, щоб забезпечити конкурентоспроможність закладу професійної освіти на ринку освітніх послуг, а його випускникам забезпечити конкурентоспроможність на ринку праці.
???? Серед тем Програми – особливості та сучасні тенденції конкурентоспроможності закладу професійної освіти; визначення факторів, які сприятимуть забезпеченню конкурентоспроможності; застосування технології розробки стратегії конкурентоспроможності; алгоритм дій керівника закладу професійної освіти щодо створення і забезпечення реалізації програми конкурентоспроможності; утримання позицій конкурентоспроможності закладу професійної освіти.
???? 19.02-23.02 «Методика розроблення освітніх кейсів для підготовки майбутніх фахівців будівельної, аграрної галузей та сфери ресторанного господарства»
???? ознайомлення викладачів з комплексним алгоритмом методики розроблення освітніх кейсів для підготовки майбутніх фахівців будівельної, аграрної галузей та сфери ресторанного господарства.
???? Курс акцентує увагу, що використання методу освітніх кейсів уможливлює розвиток особистісних якостей здобувачів освіти, необхідних у професійній діяльності, зокрема: формування навичок роботи в групі та комунікативної культури; розвиток працьовитості та креативності, готовності взяти відповідальність за результати власного аналізу проблемної ситуації і за роботу всієї групи; формуванні особистості, здатної до саморозвитку, самовдосконалення і самореалізації. Використання методу освітніх кейсів відкриває також викладачу широкий простір для творчості; розвиває практичне мислення, уміння аналізувати інформацію, формує інтерес і позитивну мотивацію до навчання у здобувачів освіти.
❗️ ❗️ ❗️ Не втрачайте свій шанс та реєструйтесь на відповідний курс за посиланням https://forms.gle/woUBLnkNuKK1zZz16 вже зараз!
???? Долучайтеся до Проєкту “Розвиток трудового потенціалу для України” та відкрийте для себе нові професійні можливості!
Категорії: Uncategorized

Translate »