Навчання для фахівців Служби компанії Кернел

Опубліковано juliya.malogulko на

Кожен агроном знає, що правильність зберігання зерна на елеваторі в процесі його експортування – основа якості як для співпраці з партнерами так і для врожаю наступного року. Невідповідні умови зберігання можуть призвести до репутаційних ризиків та величезних втрат. На доповнення, основним завданням зберігання зерна у зерносховищах в зимовий період є забезпечення надійних умов для зберігання зерна з недопущенням втрати його якості.
То ж, як правильно застосовувати сучасні технології, обладнання та здійснювати контроль безпечності і якості зерна при зберіганні на елеваторі? Саме це стало головною темою навчання для 46 фахівців Служби компанії Кернел, яке провели експерти Національного університету харчових технологій у період з 27 жовтня по 08 грудня.
У результаті навчання слухачі компанії опанували теоретичну складову програми та підвищили свій рівень знань про техніки та технології сушіння зерна. Загалом, теоретична та практична частини навчання включали наступні теми:
✅ Умови зберігання та контроль визначення якості зерна.
✅ Актуальні питання визначення якості зерна при прийомі та зберіганні.
✅ Відбирання проб і підготовка їх до аналізу. Засоби для відбору проб. Відмінності відбору проб автоматичним пробовідбірником та ручним щупом.
✅ Визначення основних показників якості зерна та насіннєвого матеріалу.
✅ Лабораторний контроль визначення зернової та сміттєвої домішки. Основні вразливі показники.
✅ Сажкове зерно. Види захворюваності зерна викликані сажковими грибами. Особливості при вхідному контролю
✅ Пошкоджене зерно клопом – черепашкою. Різниця в визначенні на елеваторах при надходженні з полів та в портах.
✅ Визначення органолептичних показників (запаху та кольору) в зерні та насінні. Класифікація сторонніх запахів. Запах, як характеристика стану зерна (насіння) та процесів, що в ньому відбуваються. Міри для можливого усунення та можливості використання зерна з різними станами по запаху.
✅ Ураження сільськогосподарських рослин хворобами, вплив захворювань рослин на зміну якості зерна та насіння в розрізі культур.
✅ Технологія довгострокового зберігання зерна.
✅ Особливості, заходи, моніторинг зерна за температурними режимами, ризики погіршення стану зерна при зберіганні, основні аспекти в зміні якості.
✅ Польові, комірні та карантинні шкідники, боротьба з ними та ін.
???? Навчання відбувалось в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
Категорії: Uncategorized

Translate »