Працівники ТОВ “Еверласт” пройшли курси з підвищення кваліфікації “Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”

Опубліковано juliya.malogulko на

???? Компанія «Everlast» – лідер країни з виробництва автоцистерн. На своєму заводі на півдні України компанія виготовляє індивідуальні автоцистерни для перевезення рідин і зріджених газів. Everlast виробляє цистерни з нержавіючої сталі, алюмінію та вуглецевої сталі для різних типів продуктів, таких як: LPG, аміак, харчові та хімічні продукти, добрива та нафтопродукти. Компанія може розробляти і моделі напівпричепів-цистерн, автоцистерн та їх різноманітні конфігурації, які відповідають потребам різних сегментів ринку. Зазвичай агро-бізнес цікавлять напівпричіпи-цистерни для аміаку, напівпричіпи-цистерни для добрив та напівпричіпи-цистерни харчові.
???? Нещодавно компанія “Еверласт” гідно представила техніку на найбільшій міжнародній виставці сільгосптехніки – Agritechnica 2023.
???? Здобуті навички вже другої групи працівників компанії дозволять працівникам розпочати роботу на новій техніці, опанувати нові технології виконання зварювальних робіт, виявляти та усувати дефекти.
❗️ Навчання проходить в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізує ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
Категорії: Uncategorized

Translate »