Вітаємо поповнення у професійній спільноті менеджерів (управителів) житлового будинку!

Опубліковано juliya.malogulko на

Насиченим та результативним видався навчальний графік листопада 2023 року для слухачів навчального курсу «Організація діяльності з управління житловим комплексом».
❗️ Вже друга група 24 листопада завершила навчання за кваліфікацією «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізує ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
???? 17 слухачів курсу, переважною більшістю мешканці Запоріжжя, Києва, Харкова і Тернополя, мали можливість набути нові знання та навички за професією «управитель будинку».
Підтвердженням високого запиту на зазначену кваліфікацію також є наявність у складі групи слухачів, які розпочали навчання, свідомо змінюючи напрям своєї професійної діяльності, задля нових можливостей у працевлаштуванні, як наприклад, скрипалька з філармонії, технолог-конструктор жіночого одягу, оператор туристичного агентства.
Проте, незважаючи на обставини та різницю у досвіді в сфері управління будинками всі слухачі впорались з підсумковим завданням, а саме: підготовка та захист «випускної» індивідуальної роботи, де кожен мав можливість якнайліпше продемонструвати вміння та навички застосування на практиці набутих знань.
Третина групи зважилась на «сміливий крок» – проходження в подальшому професійної атестації (сертифікації персоналу) за кваліфікацією «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» в акредитованому в НААУ Органі із сертифікації персоналу (ОСП) згідно чинного законодавства.
Тож, вітаємо усіх учасників навчального процесу з його успішним завершенням! Також, нагадуємо, що триває набір ще на одну групу в рамках проєкту, навчання якої відбудеться у 2024 році.
Категорії: Uncategorized

Translate »