✅ ПІДТРИМКА ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ У ВОЄННИЙ ЧАС_ВЕБІНАР

Опубліковано admin на

01 грудня у рамках проєкту “Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час” відбувся вебінар «Впровадження навчальних курсів з енергоефективності у закладах П(ПТ)О у рамках співпраці з підприємствами».
З вітальними словами виступили:
????Радник проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Ілля Яценко зазначив щодо необхідності підтримки зі сторони партнерів задля відбудови та відновлення України.
????Радник проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Ігор Лепьошкін, підкреслив важливість співпраці закладів П(ПТ)О та компаній з метою досягнення спільних цілей.
????Пані Олеся Ващук, керівниця проєкту подякувала за підтримку проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні» та усім закладам освіти і підприємствам, які беруть участь у проєктах за підтримки GIZ, побажавши і надалі не зупинятися на досягнутому.
????Експерт проєкту Сергій Касян анонсував початок другого етапу відбору підприємств для подальшої підтримки шляхом надання міні-грантів для 15 підприємств для енергомодернізації й презентував критерії заявки, необхідної для подачі на цьому етапі.
???? Заклади професійної (професійно-технічної) освіти презентували процес імплементації короткострокових навчальних курсів з енергоефективності в освітні програми та робочі плани, а також поділилися власним досвідом співпраці з бізнесом.
???? На шляху досягнення основної мети заходу, було налагоджено комунікацію для подальшої співпраці між закладами П(ПТ)О та підприємствами.
Проєкт «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час» реалізовує ГО «Міжнародна фундація розвитку» в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Категорії: Новини

Translate »