✅ ПІДТРИМКА ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ У ВОЄННИЙ ЧАС_АНОНС ВЕБІНАРУ

Опубліковано admin на

01 грудня у рамках проєкту “Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час” відбудеться вебінар «Впровадження навчальних курсів з енергоефективності в закладах П(ПТ)О у рамках співпраці з підприємствами».
➡️Основною метою проведення заходу є представлення закладами професійної (професійно-технічної) освіти досвіду співпраці з підприємствами щодо реалізації практик впровадження енергоефективних технологій та оголошення про початок другого етапу конкурсного відбору підприємств для підтримки впровадження заходів з енергоефективності.
✅ Проєкт спрямований на надання організаційної, технічної та фінансової підтримки для підвищення енергоефективності промислових підприємств у воєнний час.
Проєкт «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час» реалізовує ГО «Міжнародна фундація розвитку» в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Категорії: Новини

Translate »