✅ ПІДТРИМКА ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ У ВОЄННИЙ ЧАС_ 5 МОДУЛЬ

Опубліковано admin на

???? Відбувся завершальний модуль навчання із серії онлайн-вебінарів з підвищення енергоефективності в промисловості для представників компаній-переможців конкурсу.
???? В рамках 5 модулю виступила технічна експертка-еколог в сфері промисловості Наталя Козбур, яка презентувала основоположні підходи щодо раціонального використання ресурсів, запобігання утворенню та зменшення обсягів відходів.
????Технічний експерт-представник КПІ ім. Ігоря Сікорського Степан Кудря детально розглянув питання щодо зеленого енергетичного підходу.
????Учасники серії онлайн-вебінарів пройшли тестування та за результатами отримають сертифікати про проходження курсу вебінарів з підвищення енергоефективності в промисловості для підтримки компаній-представників виробничого сектору.
Проєкт «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час» реалізовує ГО «Міжнародна фундація розвитку» в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Категорії: Новини

Translate »