Професійне управління житловим фондом – запорука безпечного проживання для громадян України

Опубліковано admin на

28 вересня розпочалося навчання першої групи слухачів за курсом «Організація діяльності з управління житловим комплексом» в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу». Цю ініціативу реалізує ГО «Міжнародна фундація розвитку спільно з Громадською спілкою «Експертна Міжгалузева Асоціація України» (ЕМАУ) та за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Участь у навчанні беруть 17 слухачів із 7 різних регіонів України.
???? Курс націлений на опанування нових знань і напрацювання вмінь та навичок, що мають стати конкурентною перевагою для працевлаштування або першою сходинкою у новій професійній діяльності.
????Слухачі зможуть відкрити власну справу у сфері управління та комплексного обслуговування житлових будинків після завершення курсу.
???? Також матимуть можливість (за бажанням) пройти професійну атестацію (сертифікацію персоналу), відповідно до Постанови КМУ №1010 від 28 листопада 2018 р. «Деякі питання професійної атестації за професією “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», адже курс розроблений із врахуванням вимог професійного стандарту за професією «Менеджер (управитель житлового будинку (групи будинків)».
Слідкуйте за нашими анонсами та новинами і долучайтесь до запропонованих активностей!
Категорії: Проекти

Translate »