✅ АНОНС ВЕБІНАРУ_ПІДТРИМКА ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ У ВОЄННИЙ ЧАС

Опубліковано admin на

????Раді Вам повідомити, що 10 жовтня 2023 року відбудеться вебінар «Презентація результатів конкурсу з відбору підприємств для підтримки впровадження заходів з енергоефективності».
????Основною метою є оголошення результатів конкурсного відбору підприємств для підтримки впровадження заходів з енергоефективності та інформування про реалізацію навчання з енергоефективності та проведення енергоаудиту для підприємств, відібраних за результатами конкурсу.
????Нагадуємо, що в рамках проєкту «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час» передбачено надання технічної та фінансової підтримки у вигляді міні-грантів на впровадження енергоефективних заходів приватним підприємствам виробничого сектору. Пріоритет надається підприємствам, які тимчасово релоковані та продовжують свою господарську діяльність.
????Вебінар «Презентація результатів конкурсу з відбору підприємств для підтримки впровадження заходів з енергоефективності» проводиться в рамках проєкту «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час», що впроваджується ГО «Міжнародна фундація розвитку», в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Нет описания фото.
Категорії: Новини

Translate »