✅ Про соціально важливі проєкти

Опубліковано admin на

????Ми започатковуємо нову рубрику, в якій розповідатимемо про соціально важливі проєкти. Ця рубрика про підтримку – економічну, технічну, організаційну. Важливу, та таку своєчасну, адже наближається зимовий період, а з ним постають нові виклики та випробування, в тому числі для підприємств.
????Розвиток економічного потенціалу України потребує реалізації значної кількості заходів, які б дозволили зберегти виробничі потужності, підвищити їх енергоефективність, а також забезпечити підвищення кваліфікації працівників з питань енергоефективності.
????В рамках проєкту «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час» передбачено надання технічної та фінансової підтримки у вигляді міні-грантів на впровадження енергоефективних заходів приватним підприємствам виробничого сектору. Пріоритет надається підприємствам, які тимчасово релоковані та продовжують свою господарську діяльність.
✅ Наразі триває другий етап конкурсного відбору підприємств для надання грантової підтримки у впровадженні заходів з енергомодернізації підприємств. Після завершення процесу відбору 25 підприємств будуть запрошені приєднатися до проєкту.
Більше інформації про проєкт за посиланням: http://surl.li/kqnwc.
Проєкт «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час», впроваджується ГО «Міжнародна фундація розвитку», в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Нет описания фото.
Категорії: Новини

Translate »