Організація та проведення курсу професійного навчання в сфері управління житловим фондом

Опубліковано admin на

Сьогодні наша спільнота як ніколи потребує безпечного та комфортного проживання в своїх будинках. Одним з шляхів досягнення цієї мети є підготовка управителя-професіонала, який володіє і технічними знаннями, і знаннями законодавства, а також має навички комунікації та менеджменту.
ГО «Міжнародна фундація розвитку» спільно з Громадською спілкою «Експертна Міжгалузева Асоціація України» (ГС ЕМАУ) розпочинають співпрацю щодо організації та проведення курсу професійного навчання в сфері управління житловим фондом за спеціалізацією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» в рамках реалізації проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
? Мета проєкту – підтримати місцевих жителів, переселенців та представників(иць) вразливих верств населення, шляхом навчання та перепідготовки з навичок, необхідних для їх професійного розвитку.
? Безоплатні короткотермінові курси та онлайн-тренінги спрямовані на сприяння у здобутті нових знань та навичок, розвиток професійних вмінь для подальшого працевлаштування та конкурентоспроможності на ринку праці для представників усіх регіонів України.
? ГС «ЕМАУ», як учасник зазначеного проєкту, в рамках укладеного спільного Меморандуму, координує діяльність та реалізує проєкт в частині підготовки/перепідготовки кадрів у сфері управління та комплексного обслуговування житлового фонду.
Наразі триває набір трьох груп слухачів за навчальним курсом «Організація діяльності з управління житловим комплексом» в рамках підготовки фахівців за професією
?«Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».
За змістом програми навчання загальною тривалістю 90 академічних години включатимуть теоретичну частину та практичне опрацювання отриманих знань.
У результаті проведення навчання слухачі зможуть здійснювати:
✅ Роботу з договорами, наприклад: визначення істотних умов договорів з управління багатоквартирним будинком та із забезпечення надання комунальних послуг; складання додаткових угод надання житлової послуги по окремих будинках тощо.
✅ Роботу зі зверненнями споживачів, таких як проведення обстежень, фіксації та складання Акту-претензії на вимогу споживача.
✅ Проводити розрахунки, складання кошторису і регламентів проведення робіт в межах житлової послуги тощо.
✅ Крім того, як зазначив 23 серпня 2023 року, під час інформаційного брифінгу Медіацентр Україна – Одеса, Максиміліан Фьодінгер – провідний експерт з питань управління житловою інфраструктурою Експертного європейського співтовариства (EEG, Австрія), буде проведено адаптацію міжнародного професійного стандарту та ознайомлення з кращими міжнародними практикам в цій сфері.
❗️ Для подання заявки на участь в проєкті можна звертатися за контактами:
▶️ ГС «ЕМАУ» (Навчальний центр «ЕМАУ-Академія»)
тел.: +38 (044) 498-10-15
+38 (067) 314-10-15
+38 (067) 747-22-85
e-mail: emau.kiev@ukr.net
emau-study@ukr.net
▶️Орган сертифікації персоналу Сертифікаційного центру «СТАНДАРТ»
тел.: +38 (044) 494-12-15
+38 (067) 314-12-15
e-mail: scs-iso@ukr.net
scs-osp@ukr.net
▶️Листування за адресою: 03057, Україна, м. Київ, вул. Марії Капніст, 2, офіс. 301
Будемо раді Вашому приєднанню до такого надзвичайно важливого проєкту для розбудови та відновлення України.
Також будемо вдячні за поширення цієї інформації щодо існуючих для всіх охочих можливостей у здобутті освіти, опануванні нових професій та створенні своїх конкурентних переваг на ринку праці.
❗️ Довідково: в Україні обов’язкова професійна атестація управителів за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) передбачена Законом України «Про житлово-комунальні послуги» і впроваджена з 1 січня 2019 року.
Translate »