За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України” стартує проєкт “Розвиток трудового потенціалу для України” що реалізує Міжнародна Фундація Розвитку.

Опубліковано admin на

?Про проєкт:
З початком повномасштабного вторгнення Україна зазнала катастрофічних руйнувань усіх видів інфраструктури та виробничих об’єктів. Як наслідок, тисячі людей були вимушені мігрувати, залишилися без можливості працювати, утримувати себе та свої сім’ї, підтримувати економіку країни.
У даній ситуації потрібно приймати важливі рішення та змінювати звичні принципи підготовки кадрів, аби якнайшвидше змінити ситуацію на краще та знизити рівень безробіття. Тому, проєкт “Розвиток трудового потенціалу для України”, за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”, націлений на поступове відновлення ринку праці та надання населенню нових кар’єрних можливостей.
?Якою є мета проєкту?
Проєкт націлений на посилення та розвиток трудового потенціалу України шляхом впливу на такі етапи формування кадрів як:
➤ навчання та перепідготовка для дорослих (включаючи вразливі групи населення та переміщених осіб);
➤ підтримка бізнесу шляхом надання допомоги мікро-, малому та середньому бізнесу в опануванні нових навичок для своїх працівників;
➤ підвищення кваліфікації викладачів закладів вищої освіти з метою вдосконалення освітніх програм і навчальних планів;
➤ підвищення інвестиційної привабливості регіонів шляхом створення ефективних партнерств “освіта-бізнес”.
?Які сфери задіяні у даній ініціативі?
Пріоритетними, але не обмежуючими, секторами економіки для Проєкту є агровиробництво, будівництво, машинобудування, обслуговування та сільське господарство.
?Які заходи плануються в рамках проєкту?
➤ онлайн та очне навчання населення України твердим та м’яким навичкам для сприяння професійного розвитку та/чи працевлаштування;
➤ онлайн-тренінги з підвищення кваліфікації для викладачів університетів-партнерів;
➤ курси підвищення (пере)кваліфікації для співробітників компаній-партнерів;
➤ підвищення кваліфікації представників обласних державних адміністрацій щодо підвищення інвестиційної привабливості регіону шляхом створення ефективних партнерств “освіта-бізнес”.
?Які результати очікуються по закінченню проєкту?
Успішна реалізація проєкту створить міцний фундамент для розвитку трудового потенціалу на різних рівнях. Комбінація навчання освітян, працівників та представників обласних державних адміністрацій створить сприятливі умови для підвищення потенціалу інвестиційної привабливості регіону шляхом поєднання інтересів бізнесу та закладів професійної (професійно-технічної) освіти регіону!
Категорії: Проекти

Translate »