🙏🏻100 днів війни – 100 днів кропіткої роботи Міжнародної фундації розвитку після повномасштабного військового вторгнення росії на території України

Опубліковано admin на

Від першого дня після повномасштабного військового вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року, члени Міжнародної фундації розвитку не призупинили свою діяльність, а продовжують активну роботу, зокрема у захисті країни.

‼️Серед іншого, нами були здійснені наступні важливі кроки:

✅Міжнародною фундацією розвитку були переглянуті всі проєкти та доповнені діяльністю щодо допомоги постраждалим особам та інституціям.

✅Міжнародною фундацією розвитку організовано психологічну підтримку, а також проведено курс тренінгів — «Психологічна підготовка та дії цивільного населення в умовах війни», «Дії населення під час обстрілів зі стрілецької зброї; під час обстрілів важкої артилерії; під час обстрілів системами залпового вогню», «Дії населення під час хімічної атаки» тощо.

✅Міжнародна фундація розвитку долучилась до роботи благодійного фонду «Людина», що здійснює діяльність з допомоги населенню, яке постраждало від військових дій РФ та Білорусії на території України (від 24 лютого 2022 р.).

✅Міжнародною фундацією розвитку спільно з Радою молодих вчених при МОН України проведено круглий стіл “Кримінальна відповідальність та фіксація злочинів військових РФ проти цивільного населення України”

☝🏻Започатковано проєкт “Волонтер на війні: реалії. З перших вуст”

✅Продовжено співпрацю спільно з Департаментом суспільних комунікацій КМДА в рамках проєктів – “Пріоритетні шляхи громадської участі у реалізації спільних урбаністичних ініціатив” та “Розвиток потенціалу жителів Голосіївського району міста Києва до громадотворення”.

⚠️З більш детальною і повною інформацією щодо діяльності Міжнародної фундації розвитку можна ознайомитись на офіційному сайті http://in-fd.com

‼️Відтак, Міжнародна фундація розвитку працювала, працює, і буде працювати заради щасливого майбутнього України! І напрямок діяльності залишається не змінним — розвиток і підтримка людини та суспільства; сприяння, захист та поновлення порушених соціальних, творчих, економічних, освітніх, наукових, культурних, трудових і інших спільних прав та інтересів людини; організація та реалізація освітніх, соціальних, фінансових, психологічних, спортивних, виховних, культурних та інших програм; підтримка та розвиток інноваційних ідей; сприяння в побудові громадянського суспільства.

Категорії: Новини

Translate »