“ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ТА ДІЇ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ У ВОЄННИХ УМОВАХ”– СТАРТ ВІДКРИТТЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Опубліковано admin на

ГО “Міжнародна фундація розвитку” спільно з РМУ при МОН України, БФ “Людина” та ВГО “Інноваційний університет” анонсує СТАРТ реєстрації учасників курсу тренінгів “Психологічна підготовка та дії цивільного населення у воєнних умовах”.
Головною метою проведення курсу тренінгів є забезпечення психологічної готовності цивільного населення до дій у воєнних умовах, надання оптимального алгоритму дій у складних ситуаціях, сприяння вирішенню завдань, що можуть виникнути під час воєнних дій.
Головним завданням психологічної підготовки цивільного населення є формування та вдосконалення психологічної готовності, підвищення готовності до дій у воєнних умовах шляхом розвитку фізичних та спеціальних якостей, оволодіння та удосконалення навичок та вмінь, підвищення стійкості організму до впливу несприятливих факторів у воєнних умовах.
До участі запрошуються вмотивовані та зацікавлені громадяни України, які готові отримувати нові знання та бажають допомогти іншим вберегти себе та Україну.
!! Обов’язковою умовою участі є готовність розповсюдження отриманих на тренінгах знань з широким загалом, проведення навчальних тренінгів серед цивільного населення.
Бажаєте стати учасником курсу тренінгів “Психологічна підготовка та дії цивільного населення у воєнних умовах”?
Проходьте реєстрацію за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1wBLYhnYmL2bRtPQWzwM1Tw_WNtudjD_LeeBaHQEMEuA/edit?usp=sharing та станьте одним з перших учасників, що пройдуть інтенсивне навчання протягом серії тренінгів.
Тренінги проходитимуть в онлайн форматі з 2 по 8 травня 2022 р.
Участь у тренінгах безкоштовна.
Дедлайн подачі заявок: 01.05.2022 року.
Контактний емейл: v.lemeshchenkolagoda@gmail.com

Категорії: Новини

Translate »