Уся спільнота громадської організації «Міжнародна фундація розвитку»

Опубліковано admin на

Ми є свідомо налаштованими і підтримуємо цілісність і незалежність України, наше спільне бажання перебувати в єдиному європейському просторі, поділяємо спільні світові людські цінності. І тому зазначаємо таке:
22 лютого 2022 р. Рада Федерації РФ дозволила використання збройних сил РФ за кордоном під приводом «захисту» російського населення на тимчасово окупованих територіях України в Донецькій та Луганській областях.
Визнання та підтримка Москвою так званих «ЛНР/ДНР» є порушенням суверенітету та територіальної цілісності України є міжнародно-протиправними та розцінюються Україною як акт збройної агресії, страждають мирні жителі, жінки, діти по всій країні.
Партнери нашої держави вже запроваджують низку санкцій проти Росії у відповідь на її протиправні дії та грубе порушення суверенітету та територіальної цілісності нашої країни.
На зборах громадської організації «Міжнародна фундація розвитку» ми обговорили цю ситуацію. Наша консолідована позиція полягає в засудженні і категоричному невизнанні таких рішень країни-агресора! Україна є незалежною європейською державою й існує в межах кордонів, встановлених відповідно засад міжнародного права. Слава Україні! Героям Слава!
Правлінні ГО «Міжнародна фундація розвитку» Протокол №_1_від 24.02.2022 р.

 

Категорії: Новини

Translate »