Як співпрацювати з МФР? Розкаже очільниця ГО Олеся Ващук_відео

Опубліковано admin на

Журнал Дніпро

Хто ми?
Громадська організація «Міжнародна фундація розвитку» є офіційно зареєстрованою в Україні з 2018 р. (ідентифікаційний код 42107872, DUNS №506866533) та уповноважена вести свою діяльність як на території України, так і за її межами. Діяльність організації спрямована на розвиток і підтримку людини та суспільства; сприяння, захист та поновлення порушених передбачених законом соціальних, творчих, економічних, освітніх, наукових, культурних, трудових і інших спільних прав та інтересів людини; організацію та реалізацію освітніх, соціальних, фінансових, психологічних, спортивних, виховних, культурних та інших програм; підтримку та розвиток інноваційних ідей; сприяння в побудові громадянського суспільства у взаємодії державних и місцевих органів з громадськістю.
Ідея створення організації виникла, як результат конгломерації діяльності дев’ятьох фахівців протягом останніх чотирьох років і є усвідомленням необхідності змін та оптимізації людської дійсності.

Наша місія
Громадська організація «Міжнародна фундація розвитку» є результатом інноваційної та ефективної роботи однодумців. Пріоритетними напрямками нашої діяльності є оптимізація дійсності; запровадження інновацій та інтеграційна діяльність; захист законних соціальних, творчих, економічних, наукових та культурних інтересів; сприяння розв‘язанню екологічних проблем та охорона навколишнього середовища; допомога у розвитку природоохоронного напряму; освітня, наукова, культурна та просвітницька діяльність на користь громадянського суспільства і демократичної держави; підтримка гендерної рівності.
Поєднання демократичних цінностей, інноваційного підходу та безцінного досвіду суспільної роботи нашої команди створили стійку основу для реалізації цілей гармонійного розвитку. Ми розширюємо горизонти своєї діяльності на благо розвитку громадянського суспільства і демократичних цінностей.
Громадська організація «Міжнародна фундація розвитку» – це спільнота ініціативних, енергійних та рішучих людей, які також опікуються питаннями правозахисту у науковій, освітній, соціальний та інших сферах, розв’язання гендерних проблем та розвитку інститутів громадянського суспільства.

Громадська організація «Міжнародна фундація розвитку» – це осередок, в якому перетинаються найрізноманітніші напрями діяльності, реалізуються окремі креативні ідеї та спільні проєкти. Нашим завданням є спільне забезпечення ефективного менеджменту для реалізації найамбітніших ідей. Впевнені, що досвід, енергія та оптимізм нашої команди сприяють досягненню нового рівня самоідентифікації та правосвідомості особистості в нашому суспільстві.

Громадська організація «Міжнародна фундація розвитку» – це інтерактивна платформа для відкритого діалогу з громадськістю. Реалізуючи проектну діяльність, ми передусім, ставимо на меті поєднання ініціатив та власного бачення із пропозиціями та думками людей, дотичних до певних суспільних проблем. Саме в залученні представників активної громадськості, з їх безпосереднім досвідом у певних сферах, ми вбачаємо головну рушійну силу інноваційних та інтеграційних процесів в нашій державі.

Деталі: https://www.youtube.com/watch?v=JsK_RjrYX9c

Категорії: Новини

Translate »