Презентації програми “Діалог, Перемовини та Дебати”

Опубліковано admin на

Шановні школи, що підтримують реформи Нової Української Школи та зацікавлені не тільки надавати здобувачам освіти знання, а й створити середовище, необхідне для розвитку основних життєвих навичок і компетентностей, команда програми «Активні Громадяни» (Active Citizens

British Council Ukraine | 29 Zhylianska Street | Kyiv | 01033) запрошує Вас взяти участь у презентації програми “Діалог, Перемовини та Дебати”, що відбудеться онлайн 22 жовтня о 16:00.
Так, зявиться можливість відкриття дебатних клубів у школах ваших громад. Для цього вчителі школи мають пройти онлайн-тренінг з ДПД, що запланований на листопад, та подати заявку на грантову підтримку для відкриття дебатного клубу у своїй школі. Заявка має подаватися через дійсного партнера програми “Активні громадяни”, що зможе адмініструвати грант у випадку підтримки заявки.
Більше про програму та її посібник можна дізнатися тут: https://mail.google.com/mail/u/2/#inbox/FMfcgzGlkPSkdhtphLtDkTqpgfpPcbSD.

Презентація програми “Діалог, Перемовини та Дебати” включає в себе:
· Опис тренінгової програми;
· презентація інтерактивного посібника з “Діалогу, Перемовин, та Дебатів” від його розробників;
· успішні кейси впровадження “Діалогу, Перемовин та Дебатів” у навчальний процес від шкіл та вчителів, що пройшли програму;
· інформація про тренінг з “Діалогу, Перемовин та Дебатів”, що запланований на листопад
· Інформація про підтримку відкриття дебатних клубів у школах.

Зареєструватися на презентацію можна за посиланням https://bit.ly/AC_DND_oct21 до 20 жовтня 2021.
Посилання на приєднання до зустрічі прийде на вказану вами електронну адресу за добу до презентації.

Категорії: Новини

Translate »