Інструктаж_потенціал жителів до громадотворення

Опубліковано admin на

10.08.2021 р. відбувся інструктаж інтерв’юерів у проєкті: «Розвиток потенціалу жителів до громадотворення: Оболонський та Деснянський райони».

Нагадуємо, що підставою для виконання Проєкту: відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (Проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011
№ 1049 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 166) та на підставі наказу Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13.01.2021 № 4 «Про затвердження переліку переможців міського конкурсу з визначення проєктів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2021 році».

Метою Проєкту є з’ясування потенціалу до громадського об’єднання жителів Оболонського та Деснянського районів (кожного окремо) та комплексу факторів, які здатні позитивно впливати на цей процес в районах та місті Києві в цілому.

Категорії: Новини

Translate »