2 червня Керівна група з обговорення Концепції національної кампанії з просування професійних…

Опубліковано admin на

2 червня Керівна група з обговорення Концепції національної кампанії з просування професійних кваліфікацій у сфері енергоефективності провела перше засідання за участі провідних експертів державного та приватного сектору.

Заступниця директора програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Ima Khrenova-Shymkina привітала учасників групи, та наголосила на тому, що розвиток профільної професійної освіти є необхідною умовою для успішної реалізації Національного плану дій з енергоефективності.

Експерти Школа енергоефективності Євген Іншеков та Сергій Гаращук представили аналіз поточної ситуації у сфері професійно-технічної освіти у галузі енергоефективності, зробили огляд наявних ініціатив з просування професійно-технічної освіти на ринку, а також висвітлили переваги та недоліки традиційних напрямів ведення інформаційних кампаній.

Учасники висловили та обговорили пропозиції щодо проєкту концепції. Однією з головних тем стала популяризації професій у сфері енергоефективності серед дівчат та пріоритетність цього питання при організації профорієнтаційних заходів.

? Danija Krieg, Iryna Yuryeva, Iryna Shumik, Вячеслав Лісовик. Anastasiia Lisovyk, Tanya Konchenko, Міністерство освіти і науки України, Valeria Shmatova, Міжнародна Фундація Розвитку, Andrii Izovita.

Джерело: https://www.facebook.com/676694536050074/posts/1366853437034177/?d=n

Категорії: Новини

Translate »